KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite Politikası

Taylan Lojistik olarak müşterilerimize kaliteli hizmetler sunmayı taahhüt ediyoruz.

Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak anlayarak, yakın işbirliği ve yenilikçi bir yaklaşımla hizmet kalitemizi sürekli arttırmak temel politikamızdır.

Kalite sistemimiz;

  • Tüm müşterilerimize ve diğer paydaşlarımıza ve ilgili taraflara memnuniyet amaçlı mümkün olduğunca beklentileri karşılamayı ve aşmayı amaçlar.
  • Faaliyetlerimizin tamamı tüm yasal gereklilikleri, uygulama esaslarını ve diğer şartları karşılar.
  • Tehlikelerin azaltılması, yaralanmaların önlenmesi, kötü sağlık ve kirlilik kaynaklı olumsuzlukların giderilmesini garantiye alır.
  • Tüm ekipman kaynaklarını, eğitimli ve yetkin personeli ve diğer bu hedeflerin yerine getirilmesini sağlayacak gereksinimleri karşılar.
  • Tüm çalışanların bu konudaki bireysel yükümlülüklerinin farkında olmalarını sağlar.
  • Bu kalite politikası, hedeflerimizi belirleyerek, izlemek, gözden geçirmek ve gerçekleştirmek için bir çerçeve sunmaktadır.

Müşteri hizmetleri, kalite sürecinin önemli bir parçasıdır ve bunun yerine getirilmesini sağlamak için, tüm çalışanlar, kalitenin ve bunun üzerindeki etkisinin farkındalığını ve anlayışını sağlamak için eğitimler alırlar.

Kalite politikası şirketimizin sürekli iyileştirme bilincini sürdürmesini sağlamak ve kalite sistemine uygun kalmasını sağlamak için üst yönetim tarafından düzenli olarak gözden geçirilir.

Kalite Politikası

Prensiplerine bağlı güvene dayalı kalite anlayışı…

Send Message with WhatsApp Messenger Instagram Telegram Skype Email
×
Whatsapp
Email
Open Close
Bize Yazın!